Велосипедисти вимагають скасувати "безкоштовні" 20 км год та збільшити кількість камер

Велосипедисти вимагають від Уряду "закрутити гайки" автомобілістам: збільшити кількість камер автофіксації та відмінити "безкоштовні" 20 км год.
Велосипедисти вимагають скасувати "безкоштовні" 20 км год та збільшити кількість камер
logo13 травня 2021, 17:45
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Велосипедисти Києва провели акцію на вшанування пам’яті загиблої 9 травня велоактивістки Вероніки Вишинської та інших загиблих активістів велосипедного руху Києва.

Читайте також: Поліція Києва пересіла на велосипеди

Учасники акції запалили свічки перед Кабінетом міністрів та передали свої вимоги Прем’єр-міністру: скасування "безкоштовних" 20 км год, та встановлення камер відеофіксації у населених пунктах, особливо тих, де проходять швидкісні траси.

Активісти також прив’язали до стовпа біля КМДА білий велосипед – символ загиблих велосипедистів. Символ має нагадувати посадовцям про створення безпечної велосипедної інфраструктури.

"Київ не розбудовує велосипедну мережу, - жаліються активісти. – З 2017 року відповідальний за розвиток велоінфраструктури міста Олександр Густєлєв годує нас обіцянками, водночас кияни продовжують гинути і травмуватися на вулицях столиці. За ці 4 роки у Києві з’явилося всього близько шестидесяти кілометрів велодоріжок із 1100 передбачених Велоконцепцією Києва".