На сайті українського парламенту з’явився законопроект, який передбачає посилення контролю за автомобільними перевезеннями зі сторони Укртрансбезпеки.

У Верховній Раді зареєстровано проект Закону України № 11025 щодо розширення повноважень Укртрансбезпеки. Він передбачає посилення відповідальності за порушення порядку перевезення пасажирів автомобільним транспортом.

Читайте також: Депутати пропонують збільшити штрафи за паркування до 6 800 грн

«Законопроект усуває прогалини в законодавстві, які дають можливість нелегальним перевізникам уникати відповідальності», - зазначають в Укртрансбезпеці.

Ця організація має отримати право притягати до відповідальності водіїв транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів без документів, на підставі яких здійснюються перевезення, та без державної реєстрації як суб’єкта господарювання.

Законопроект розроблено у 2023 році робочою групою, до складу якої увійшли народні депутати України, міністерства відновлення, Укртрансбезпеки, судової влади, представники вищих навчальних закладів та представники громадських організацій.