Vespa випустить електричний скутер Elettrica у формі класичного мопеда

Ретро-футуристичний скутер надійде у продаж на початку наступного року.
Vespa випустить електричний скутер Elettrica у формі класичного мопеда

ФОТО: Piaggio Group|

Електричний скутер Piaggio Vespa Elettrica

logo29 серпня 2018, 19:20
logo0
logo0 хв

Vespa – без перебільшення, легенда, ікона стилю у світі мопедів. Мільйони оригінальних скутерів, десятки мільйонів копій та клонів; Vespa випускається концерном Piaggio з 1946 року. І зараз настав час для змін. Добре, що усі вони – всередині.

Зовні Vespa Elettrica виглядає так само, як і звичайні мопеди з бензиновими двигунами – ми вважаємо, що це вдале рішення, адже гарнішого скутера ще ніхто не створив.

Також цікаво: На електромотоциклі українського виробництва встановлено світовий рекорд швидкості

Фото: Piaggio Vespa Elettrica / Piaggio Group

Elettrica матиме літій-іонний акумулятор та електродвигун, котрий забезпечит “постійну” потужність у 2 кВт та пікову у 4 кВт при максимальному крутному моменті у 200 Нм. Заряду батареї вистачить приблизно на 100 км, а зарядити мопед можна буде за 4 години від звичайної розетки.

Компанія також готує гібридний скутер Elettrica X, що поєднує акумулятор, генератор та з бензиновй двигун. Така модель зможе долати начистій електричній енергії до 50 км.

Elettrica та Elettrica X отримають можливість інтеграції зі смартфонами, керувати функціями котрих можна буде через 4,3-дюймовий кольоровий TFT-дисплей. На екран виводяться показники самого мопеда, такі як швидкість та запас енергії у акумуляторі, а також виводяться сповіщення про вхідні дзвінки та повідомлення. Для ще більшої зручності та безпеки клієнтам запропонують також шолом із вбудованими навушниками та інтерфейсом Bluetooth.

Piaggio Group обіцяє вивести новинку на ринок на початку наступного року. Орієнтовна вартість Vespa Elettrica складатиме близько 6000 євро.

Також цікаво: Робот-байкер тестує Kawasaki z900 RS Akrapovic (відео)