Вихід молодого іспанця з критичної ситуації вже охрестили "порятунком століття".

Алекс Маркес – молодший брат Марка Маркеса, шестиразового чемпіона світу з шосейно-кільцевих перегонів MotoGP. 23-річний Алекс виступає в молодшій серії перегонів і під час Гран-Прі Японії відзначився надзвичайно ефектним порятунком від падіння.

Також цікаво: 317 км/год – новий рекорд швидкості на електричному мотоциклі

Гоночні “сліки”, потужний спортбайк та мокрий асфальт – дуже небезпечна комбінація, що стала причиною не однієї аварії на треку. Та не цього разу.

На виході з останнього повороту траси, заднє колесо мотоцикла Маркеса почало заносити, а коли шина знову “спіймала” асфальт, від імпульсу гонщика викинуло з сідла. Падіння здавалось неминучим. Однак Алекс виконав в повітрі якийсь абсолютно неймовірний пірует, гідний циркових акробатів, приземлився на ноги поруч з байком, не відпускаючи керма, і продовжив рухатись вперед, ковзаючи поруч з мотоциклом.


Проїхавши таким чином досить значний відрізок траси, Маркес, неначе нічого й не трапилось, пригальмував на узбіччі, заскочив в сідло та продовжив заїзд. Витримці та координації спортсмена у цій ситуації можна лише позаздрити!

Також цікаво: Aston Martin Brough Superior AMB 001: елітний супербайк за 108 000 євро