Відео: чоловік роками паркує машину в гаражі, лиш на 6 см ширшому за його машину

Ширина приміщення не дозволяє навіть відкрити двері машини, щоб вийти з неї, та водій і тут знайшов креативне рішення.
Відео: чоловік роками паркує машину в гаражі, лиш на 6 см ширшому за його машину - 3 листопада 2021 - Auto24
logo3 листопада 2021, 19:43
logo0
logo0 хв

Відеоролик показує процес, через який проходить 87-річний Юджин Брейнарт щоразу, коли хоче припаркувати свою машину. Це непростий багатоетапний процес, який вимагає від водія філігранної точності, адже його гараж всього на кілька сантиметрів ширший за машину.

Дивіться також: Чоловіку заборонили ставити гаражні ворота на житловий будинок, але він не розгубився і вигадав ось що (фото)

Бельгієць роками повторює усі ці операції, тож відточив усе до майстерності, тому його демонстрація паркування в гаражі виглядає не такою вже й складною. Насправді ж, гараж ширший за машину приблизно на 6 сантиметрів, що залишає по три сантиметри простору обабіч машини. Для заїзду в гараж навіть потрібно складати зовнішні дзеркала, щоб не зачепити стіни. Для додаткового захисту власник оббив стіни приміщення м’яким матеріалом, який вбереже кузов від подряпин, якщо водій трохи схибить із курсом.

Заїхати в гараж – то лише половина справи. Потім потрібно вийти з машини і Юджин знайшов досить елегантне рішення для цього. Непросте у виконанні, але кмітливе. Як він сідає в машину – вже інше питання.