Відео: спроба завести вантажівку, яка 80 років стояла у лісі

Випущений у 1929 році автомобіль марки GMC є представником епохи, у якій в автомобілях не було жодної електроніки. Це груба сила, та чи змогла вона встояти проти часу?
Відео: спроба завести вантажівку, яка 80 років стояла у лісі - 21 вересня 2021 - Auto24
logo21 вересня 2021, 11:44
logo0
logo0 хв

Американська компанія GMC протягом багатьох років випускала лише вантажівки та самоскиди, перш ніж стати легковим брендом і перейти на виробництво люксових версій Chevrolet. Ця двотонна вантажівка 1929 року випуску родом з тієї забутої епохи.

Дивіться також: Погляньте, як електричний ЗАЗ-965 обігнав Tesla Model S

Автор каналу Jennings Motor Sports повідомляє, що вантажівка простояла більш як 80 років у лісі, востаннє машина їздила у 1940 році – власник потрапив на фронт і не повернувся. Хоча машина має вигляд, як купа брухту, автомайстерня вирішила дати старому самоскиду другий шанс і визволила його з полону флори.

На жаль, у відео немає епізоду з діставанням машини, яка вже почала вростати в землю, але евакуація привела до додаткових ушкоджень, а також руйнування дерев'яних деталей. Втім, у цьому випадку пошкодження можна вважати косметичними, адже погіршити зовнішній вигляд машини навряд чи вийде, а те, що в ній є цінним, залишилось неушкодженим людьми, природою і часом.

Дивовижно, але рядний шестициліндровий двигун об'ємом 5,1 літра, після стандартних операцій підготовки до запуску, завівся! У двигун залили нове мастило вперше за останні 80 років, поставили нові свічки запалювання та провели незначне технічне обслуговування і 92-річний мотор “відкашлявся” та почав рівно торохтіти.