Відео: як розвернутись на дорозі шириною 3 метри та проїхати там, де дороги немає

З усіх каналів у YouTube, які вчать водійській майстерності, DrivingSkill здобув найбільшу популярність, завдяки відео деяких вкрай складних, а часом і небезпечних маневрів водіння на повільній швидкості.
Відео: як розвернутись на дорозі шириною 3 метри та проїхати там, де дороги немає
logo26 січня 2022, 17:18
logo0
logo0 хв

Навіть водії з досвідом та вміннями, скоріш за все, відмовляться повторити маневри, показані у відео, без нагальної потреби. Наприклад, розворот на 3-метровій дорозі над прірвою, для виконання якого потрібно півсотні дрібних рухів машини.

Дивіться також: Словацький аеромобіль з мотором BMW успішно завершив сертифікаційні польоти: відео

Судячи з відео, вправний водій чудово відчуває будь-який автомобіль, будь то седан, хетчбек, мінівен чи інший тип транспортного засобу. Він також не знає страху, спокійно маневруючи у небезпечних місцях, а також знає кілька чудових трюків. Наприклад, як переставити машину, яка сидить днищем на землі, а одним колесом звисає над урвищем.


Здається, трюки з водіння не мають жодної практичної мети, оскільки ми сумніваємося, що хтось буде змушений виконувати багатоточковий поворот на таких вузьких дорогах і мостах. Хіба що попереду трапився зсув лавина, каменепад чи інше лихо. Але такі навички за кермом, безумовно, заслуговують на увагу.