Власник старої BMW M3 E36 поставив на свою машину великі "ніздрі" від авто 2020 року

Поки одні поспішають купити нову модель, яка щойно вийшла на ринок, інші намагаються модернізувати стару машину за допомогою "пластичної хірургії".
Власник старої BMW M3 E36 поставив на свою машину великі "ніздрі" від авто 2020 року
logo15 січня 2020, 16:19
logo0
logo0 хв

Велетенські “ніздрі” останніх моделей BMW за кількістю мемів поступаються, хіба що, розбитим вікнам Tesla Cybertruck. Між тим, баварський автовиробник продовжує стверджувати, що нова стилістика гармонічно вписується в габарити машин і планує поширити її на молодші моделі.

Дивіться також: "Чорний Бумер", у якому вбили легендарного репера Тупака, продають у Лас-Вегасі

Головними генераторами підколів про “ніс” стали флагмани баварської марки – BMW 7 Серії та X7. На черзі молодші серії, включаючи 4-ту та, можливо, 3-тю Серії. Власник старого купе М3 вирішив слідувати тим же дизайнерським шляхом та приладнав до свого тюнінгованого “біммера” з прямокутними формами радіаторну решітку від 330i зразка 2020 року.

Тим, кому подобається нова стилістика BMW, радимо ознайомитись з аргументами шеф-дизайнера німецької марки, який особисто пояснив, чому у нової 7 Серії такі гігантські "ніздрі".

Чи виграв від такого рестайлінгу E36 M3? Відповідь неоднозначна. Але власнику автомобіля тепер доведеться їздити з цією решіткою та шокувати оточуючих незвичайним виглядом свого купе.

Також цікаво: Ортопедичні сидіння Recaro за 3000 доларів розібрали на шматки за примхою клієнта