![Власник "Жигулів" обміняв їх на "євробляху", а та одразу ж зламалася](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201910/16458d955b567-7162-4e85-8c2c-e77b20ad9aaa.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Житель Черкас вирішив обміняти свій ВАЗ-2108 на іномарку. Щоправда, на авто з українською реєстрацію ніхто мінятись не хотів, а от на "євробляху" знайшовся бажаючий. Після огляду та перемовин обмін відбувся біля села Благодатне. Як юридично вони оформили угоду – невідомо. Швидше за все, просто обмінялися документами на авто.
Читайте також: як не купити машину після таксі
Втім, дорогою до Черкас у нового власника "євробляхи" сталася надзвичайна подія - Opel заглох і більше не заводився. Тож черкащанин не вигадав нічого іншого, як заявити про в поліцію. Він зателефонував 102 та заявив про викрадення своєї "вісімки".
За завідомо неправдивий виклик спецслужб заявник отримав від патрульних постанову зі штрафом, що передбачено ст. 183 КУпАП (штраф 51-119 грн). Далі чоловік обіцяв розібратися самостійно.
Нагадаємо, що власників “євроблях” нен штрафують до кінця року.