Власники електромобілів у Європі їздять більше, ніж власники традиційних авто

У країнах Європи власники електромобілів у середньому щорічно проїжджають на 630 км більше, ніж власники автомобілів з двигуном внутрішнього згоряння.
Власники електромобілів у Європі їздять більше, ніж власники традиційних авто
logo14 червня 2021, 10:15
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Компанія Nissan провела цікаве дослідження у Європі. Згідно з результатами опитування місцевих автомобілістів, власники електрокарів за рік проїжджають в середньому понад 14 200 кілометрів, тоді як керманичі бензинових та дизельних автівок - 13 600 кілометрів.

Читайте також: Скільки автомобілістів пересідають з електрокарів на традиційні авто

На думку авторів дослідження, цей факт спростовує думку про те, що через нерозвиненість зарядної інфраструктури та обмеженого запасу ходу на одному заряді електромобілі поступаються бензиновим та дизельним аналогам.

У дослідженні про це прямо не говориться, але очевидно, що більшість респондентів - власники Nissan Leaf. До появи Tesla Model 3 саме Leaf був найпопулярнішим електрокаром у Європі та світі. Що характерно, електрокар Nissan часто критикують саме за недостатній запас ходу.

У Nissan визнають, що саме побоювання з приводу запасу ходу та недостатню розвиненість зарядної інфраструктури не дозволяють багатьом автомобілістам відмовитися від автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння на користь електромобілів. Водночас 70% власників електрокарів зізналися, що запас ходу в реальному житті перевершив їх очікування, а три чверті висловили думку, що у Європі зарядна інфраструктура вже цілком розвинена.