![Водії на Ravon та Renault Duster виявились злісними "лихачами"](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202006/22101ebed491e-45d9-4a00-81f8-bd93acacdf96.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
17 червня найчастіше порушували швидкісний режим водії зовсім не швидкісних автомобілів - Renault Duster (номер АА840***) та Ravon R4 (номер AA082***). Кожен з них порушив швидкісний режим по 7 разів за добу.
Натомість зі швидкістю вище 170 км/год було "спіймано" 23 автомобілі. Серед них - зі швидкістю 207 км/год на трасі М03 Київ — Харків — Довжанський рухався Audi Q7, ДНЗ AA293***. А на "одеській" трасі спідками зафіксували Mercedes-Benz Cl 63 AMG з номером АА003***, швидкість якого була 204 км/год. На цій ділянки обмеження швидкості – 50 км за годину.
Нагадаємо, які автомобілі порушували швидкісний режим 16 червня.