Volkswagen ID.Buzz здивував "лосиним тестом"

Мікроавтобус Volkswagen ID.Buzz приємно здивував експертів "лосиним тестом".
Volkswagen ID. Buzz вдало пройшов «лосиний тест» - Auto24
logo3 липня 2023, 09:50
logo0
logo0 хв

Електромобілі славляться своїм низьким центром тяжесті, який позитивно позначається на маневруванні. Причому це справедливо навіть для мікроавтобусів, що довів Volkswagen ID.Buzz.

Читайте також: Volkswagen скорочує виробництво електромобілів через низький попит

У руках журналістів іспанського видання km77 новинка виявила себе з найкращого боку на «лосиному тесті». У рамках заїздів машина повинна різко перебудуватися — як при зустрічі зі справжньою твариною — до сусідньої смуги руху і повернутися до своєї смуги.

В основі є ID.Buzz лежить модульна платформа MEB, яку він поділяє з іншими електрокарами Volkswagen. 204-сильний електромотор встановлений на задній осі, живить його батарея ємністю 82 кіловат-година, яка забезпечує запас ходу до 420 кілометрів без підзарядки. І такий варіант виявився дуже драйверським.

У найкращій спробі втриматися в межах коридору з конусів експерт зміг лише на швидкості 76 кілометрів на годину. Проте це не привід для розчарування, оскільки мінівен фактично вклався в норматив. З негативних моментів журналісти відзначили крен і не дуже чутливе кермо.

Цікаво, що ID.Buzz виявився добрим і в слаломі — час 25,7 секунд виявився кращим, ніж у Volkswagen Multivan 1.4 eHybrid (26,5 секунд) і Land Rover Range Rover Sport P510e Autobiography, (26,1 секунд). Отже, певною мірою мікроавтобус Volkswagen можна вважати драйверською моделлю.