Volkswagen можуть перейменувати в Voltswagen: це не жарт

Компанія Volkswagen в світлі пріоритетних напрямків автоіндустрії на електрифікацію планує перейменуватися в Voltswagen.
Volkswagen можуть перейменувати в Voltswagen: це не жарт
logo30 березня 2021, 09:40
logo0
logo0 хв

Про це пише USA Today з посиланням на вже видалену новину на офіційному сайті марки. Інсайдер, який побажав залишитися невідомим підтвердив, що це дійсно так.

Читайте також: Great Wall готує до випуску кросовер на водні

Новину з офіційного сайту Volkswagen швидко видалили. Однак видання встигло її помітити і попросило прокоментувати ситуацію. Офіційні особи дати їх відмовилися. При цьому джерело в компанії підтвердило: це не першоквітневий жарт, не "качка" і не результат хакерської атаки. "Вольтсвагенами" стануть електричні моделі, тоді як на машинах з ДВС залишиться стара емблема і стара назва марки.

Заміна всього однієї літери виглядає витонченим ходом. Загальна впізнаваність бренду від цього не постраждає: більшість за звичкою будуть читати назву по-старому, не помічаючи змін. А корінь Volt, між тим, послужить відсиланням до електричної теми. Після дізельгейту німецький концерн хоче якомога швидше піти від асоціацій з двигунами внутрішнього згоряння.

Компанія планує таким чином підкреслити ті величезні інвестиції, які вона спрямовує на електромобілі. При цьому ключові цінності залишаться незмінними: робити в кожному сегменті комфортабельні, технологічні та зручні автомобілі.

Volkswagen має намір випустити силами усіх своїх брендів 70 електричних моделей до 2029 року. До 2025-го щорічні продажі "зелених" машин повинні складати мільйон штук.

Раніше стало відомо, що Volkswagen може включитися в гонку електропікапів в Північній Америці. Такий розвиток ситуації не виключив старший віце-президент американського підрозділу компанії Хайн Шафер. Платформа MEB, яку Volkswagen використовує для своєї лінійки електрокарів, потенційно дозволяє побудувати на її базі пікап розмірами від компактного до великогабаритного. Таким чином, концепт Atlas Tanoak, представлений ще в 2018 році, все ж може стати серійним.