Volkswagen узявся за електрифікацію Америки

Компанія Electrify America, що належить німецькому концерну, розпочала будівництво мережі швидкісних зарядних станцій у США, обравши 4 різних постачальників зарядних пристроїв.
Volkswagen узявся за електрифікацію Америки
logo19 квітня 2018, 08:36
logo0
logo0 хв

Компанія Electrify America оголосила про вибір 4 постачальників для будівництва своєї масштабної мережі зарядних станцій на території США протягом наступних кількох років.

Електрифікація буде проходити у кілька етапів: спершу у Каліфорнії з’являться високошвидкісні вуличні зарядні станції потужністю 320 кВт, згодом по всій країні розгорнеться мережа 150 кіловатних “електрозаправок”, а на додачу окремо має бути встановлено “2800 зарядних станцій” біля великих офісів та багатоквартирних жилих будинків.

Читайте також: Де вибрати автомобіль у Німеччині: поради Авто 24

Постачальники швидкозарядних станцій вже обрані: ABB, BTC Power, Efacec і Signet. Усі вони мають авторитет у цій сфері. Марк Макнабб, президент компанії Electrify America, зазначив: “Ці найсучасніші зарядні пристрої забезпечать найновішу технологію заряджання сучасних електричних транспортних засобів та тих, що очікуються в майбутньому, які будуть оснащені більшими акумуляторами. Ми хочемо бути впевненими, що наші системи готові до цього зростаючого ринку, і ABB, BTC Power, Efacec та Signet допоможуть нам будувати мережу зарядних пристроїв, які є надшвидкими, зручними та надійними.

До кінця 2019 року компанія розраховує мати вже частково або повністю реалізований проект. Більше 2000 зарядних станцій до завершення наступного року мають бути введені в експлуатацію або добудовуватись на 484 об'єктах у 17 великих містах та на 39 магістралях США.


Фото: На мапі США синіми крапками позначені 484 об’єкти мережі зарядних станцій Electrify America / Electrify America

Також цікаво: В Швеції збудовано дорогу, яка заряджатиме електромобілі на ходу