Volocopter побудував у Сінгапурі перший злітний майданчик для аеротаксі та показав на відео демонстраційний політ

Літальний апарат Volocopter VoloCity – це не прототип чи тестовий зразок, а повністю придатний для роботи двомісний пасажирський коптер.
Volocopter побудував у Сінгапурі перший злітний майданчик для аеротаксі та показав на відео демонстраційний політ

ФОТО: Volocopter|

Політ Volocopter VoloCity у Сінгапурі

logo25 жовтня 2019, 16:16
logo0
logo0 хв

Електричне аеротаксі Volocopter VoloCity здійснило перший політ в умовах мегаполісу. Демонстрація проводилась у Сінгапурському заливі Marina Bay, де відкрився перший у світі злітний майданчик VoloPort.

Дивіться також: Стартап NFT показав концепт літаючого автомобіля Aska на відео

Пасажирський дрон німецька компанія Volocopter розробляла вісім років, з 2013 року почала тестувати перші апарати, відомі під робочою назвою 2X, а в кінці серпня цього року вже вивела на ринок готовий продукт під брендом Volocopter VoloCity.

Фото: політ Volocopter VoloCity в Маріна-Бей / Volocopter

З того часу було проведено кілька польотів поблизу міст – у Дубай та Гельсінкі. Однак в умовах міської забудови VoloCity політав уперше.

Фото: VoloPort / Volocopter

VoloCity оснащений кільцевої рамою з 18 гвинтами над корпусом. Вантажопідйомність аеротаксі – 160 кіло, при масі самого апарату у 290 кілограмів. Дрон може виконувати польоти на відстань до 35 кілометрів з максимальною швидкістю до 100 кілометрів на годину.


Політ Volocopter VoloCity в Сінгапурі тривав 3 хвилини. Апарат злетів з майданчика VoloPort, зробив коло над затокою Маріна-Бей та здійснив успішну посадку. Найближчим часом німецька компанія має намір продовжити демонстраційні польоти в Сінгапурі, а далі – перейти до комерціалізації проекту.

Також цікаво: Porsche вчиться літати – погляньте на прототип цього апарата