Volvo Recharge Concept обіцяє "менше, але краще" майбутнє електромобілям марки

Шведський бренд представив візіонерський концепт, який демонструє сутність майбутніх автомобілів Volvo нового покоління.
Volvo Recharge Concept обіцяє "менше, але краще" майбутнє електромобілям марки
logo1 липня 2021, 18:34
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

“Для Volvo Cars електрифікація – це більше, ніж просто зміна силових агрегатів. Це представляє нову парадигму в дизайні автомобілів, а концепт Recharge є маніфестом Volvo для наступного покоління повністю електричних автомобілів”, – заявляє виробник.

За глобальним стратегічним планом Volvo, виробник до 2025 року матиме в лінійці 50% електрокарів, а до 2030 року увесь модельний ряд складатимуть електромобілі. Розробка і виробництво двигунів внутрішнього згоряння вже згорнуті, а всі інвестиції спрямовані в сектор електротранспорту. На підході ціле сімейство батарейних автомобілів і першим з них стане Volvo XC90 вже у 2022 році. А провісником дизайну майбутніх електрокарів Volvo став концепт Recharge.

Він є носієм батарей нового типу, які повинні забезпечувати пробіг на одному заряді у 1000 кілометрів. Головні стилістичні акценти концепту – видовжена колісна база, низький капот і глуха панель замість решітки радіатора. Є й знайомі за сучасними моделями марки елементи – “молоти Тора” у передніх фарах та довгі вертикальні секції задніх ліхтарів.

Фото: концепт Volvo Recharge / Volvo

Над лобовим склом встановлено лідар для системи автопілот, яка стане обов’язковою складовою майбутніх машин Volvo і з'явиться вже на новому XC90. Сам лідар буде поставляти фірма Luminar, процесор для нього – Nvidia, а програму управління Volvo готує силами дочірньої компанії Zenseact. Постачальником тягових акумуляторів для електрокарів Volvo з 2024 року буде шведська компанія Northvolt.


Просторий салон з низькою підлогою та без центрального тунеля, 15-дюймовий монітор медіасистеми з операційною системою Android Automotive OS, екологічні матеріали оздоблення – візуальна чистота та мінімалізм є ключовими ознаками інтер’єру майбутніх Volvo.