Volvo відкликає 72 тисячі електричних EX30

Майже 72 000 електричних кросоверів Volvo ЕХ30 потребують бездротового оновлення, щоб виправити програмну помилку, через яку цифровий спідометр може переходити в “тестовий” режим.
Volvo відкликає електричні EX30 - Auto24

Volvo EX30

logo12 червня, 13:30
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Вважається, що комп’ютерна помилка спричинила перемикання цифрового спідометра на центрально встановленому вертикальному сенсорному екрані в “тестовий” режим під час запуску авто. Проблема може вирішитись після оновлення програмного забезпечення. Як пише autogeek.com.ua, під кампанію відклику потрапляють 71 956 транспортних засобів.

Читайте також: Електричний Volvo EX90 запустили у виробництво

Компактний електричний кросовер доступний у Європі з початку року та став хітом серед покупців, які цінують його гарний дизайн, відносно приємну ціни та гарну динаміку. У флагманської версії розгін від 0 до 100 км/год займає 3,4 секунди, що робить варіант EX30 Twin Motor Performance найшвидшим Volvo за всю історію.

Volvo, що належить Geely, виготовляє EX30 у Китаї, але планує перенести частину виробництва до Бельгії, щоб уникнути загороджувальних мит, які регулятори ЄС, як очікується, введуть для автомобілів китайського виробництва.