Виїзд з України дозволили без полісів страхування "Зелена картка"

Громадяни, що мають намір виїхати за кордон на власному автомобілі, до Польщі, Словаччини, Угорщини і Молдови не потребують полісів страхування "Зелена картка".
Виїзд з України дозволили без полісів страхування "Зелена картка" - 1 березня 2022 - Auto24
logo1 березня 2022, 15:01
logo0
logo0 хв

Кордони цих країн громадяни України можуть перетинати без полісів "Зелена картка". Українські прикордонники також не вимагають наявності полісу “Зелена картка” відповідно до розпоряджень Міністерства закордонних справ України. Рішення щодо перетину кордону без полісу "Зелена картка" зумовлене запровадженням в Україні воєнного стану.

Читайте також: Якщо немає пального: на чому може їхати автомобіль

Нагадаємо, "Зелена картка" – це міжнародний договір “автоцивілки”. Цей вид страхування є обов’язковим щодо всіх транспортних засобів, що виїжджають з території України. Поліс “Зелена картка” діє за кордоном, на території країн-членів системи "Зелена картка". Крім того, за інформацією Моторного (транспортного) страхового бюро України, страховики Польщі безоплатно виписуватимуть поліс цивільної відповідальності для українців строком на 30 днів.

Також нагадаємо, що зв’язку з воєнним станом, чоловіків-громадян України віком від 18 до 60 років не випускають за межі нашої держави.