Вилучені у п’яних водіїв автомобілі в Латвії передаватимуть для ЗСУ

Новий закон передбачає також можливість передачі для української армії й інших транспортних засобів, які перебувають у власності держави.
Вилучені у п’яних водіїв автомобілі в Латвії передаватимуть для ЗСУ
logo17 лютого 2023, 11:58
logo0
logo0 хв

У четвер, 16 лютого, Сейм Латвії в остаточному читанні ухвалив поправки до закону про підтримку цивільного населення України. Вони передбачають можливість безоплатної передачі транспортних засобів, які перейшли у власність Латвійського уряду, у власність уряду України для підтримки українського суспільства, повідомили агентству LETA у парламентській прес-службі.

Також цікаво у Польщі у п’яних водіїв забиратимуть автомобілі

"Наразі ми можемо реалізувати конфісковані у п'яних водіїв транспортні засоби, продавши їх, здавши на переробку або розібравши на запчастини, однак ми бачимо, що за нинішніх умов вони були б корисною підтримкою для народу України", - заявив голова Комісії парламенту Латвії Раймонд Бергманіс.

Передбачено, що рішення про передачу транспортних засобів, що належать державі, у кожному конкретному випадку прийматиметься Кабінетом міністрів. Процес передачі транспортних засобів планується організувати через організацію, яка співпрацює з урядом України та отримала конкретні запити щодо допомоги, йдеться в інструкції до закону.