Визначено перелік київських доріг, де планується ремонт

Ремонт доріг в Києві: генеральний директор "Київатодору" назвав вулиці, які будуть капітально ремонтувати в 2018 та 2019 роках.
Ремонт доріг в Києві - перелік, де планується ремонт 2018-2019

Ремонт шляхопроводу в Києві

logo4 травня 2018, 09:12
logo0
logo0 хв

В даний момент ведеться ремонт вулиць Олени Теліги та капітальний ремонт шляхопроводу на перетині Кирилівської та Теліги. Останній раз його ремонтували в 1963 році.

Також в цьому році постелять новий асфальт на проспекті Степана Бандери, заявив директор "Київатодору" Олександр Густєлєв. Загалом "напрямок між Шулявським шляхопроводом та Північним мостом буде завершено повністю до кінця року", - заявив Густєлєв.

Читайте також: в Києві повністю перекрили одну з головних площ

Також в даний момент ведеться ремонт Алма-Атинської, Володимирської, Набережного шосе, бульвару Вернадського, проспекту Павла Тичини, транспортних розв’язок на перетині просп. Комарова та бульв. Вацлава Гавела, проспекту Леся Курбаса та вулиць Гната Юри і Покотила та інших об’єктів, повідомляє прес-служба корпорації.

Ще одна масштабна реконструкція в 2018 році буде проведена в межах великої Кільцевої дороги. Так, ремонт буде проводитись на проспекті Палладіна та вул. Академіка Заболотного.

Серед планів на 2019 рік - проспекти Героїв Сталінграда, Космонавта Комарова, вулиці Богатирська, Борщагівська та інші.

Нагадаємо, що Шулявський міст в столиці ремонтувати передумали.