Waymo перетворить на безпілотники 20 000 електро-кросоверів Jaguar I-Pace

Наразі "підрозділ безпілотників Google" використовує для дорожніх тестів систем автоматичного пілотування мінівени Chrysler Pacifica, та на зміну їм йдуть кросовери з Британії.
Waymo перетворить на безпілотники 20 000 електро-кросоверів Jaguar I-Pace

ФОТО: Waymo / Jaguar|

Jaguar I-Pace с системой автоматического управления Waymo

logo28 березня 2018, 16:55
logo0
logo0 хв

Запустити комерційний проект Waymo обіцяє вже у 2018 році, а поки що електричні кросовери без водія катають американців безкоштовно.

Концерн Jaguar Land Rover та компанія Waymo домовились про довгострокове партнерство, у рамках якого автовиробник постачатиме ІТ-компанії електричні кросовери Jaguar I-Pace, спеціально модифіковані для використання з системою автоматичного управління від Waymo. Автомобілі будуть оснащуватись системою автопілоту четвертого рівня. Обидві компанії упевнено говорять про найвищий рівень безпеки самокерованих Jaguar.

Протягом двох років під штандартом Waymo опиняться 20 тисяч електро-кросоверів, а запрацює служба безпілотного таксі вже цього року. Спершу сервіс робо-таксі буде запущено у десяти містах США. Після запуску проекту компанія Waymo розраховує на мільйон поїздок щодня.

Коментуючи нещодавню фатальну аварію безпілотника Uber, керівник Waymo Джон Крафчік заявив: “наші безпілотники є найдосвідченішими водіями у світі та вміють уникати будь-яких ДТП”.

Читайте також: Розпочав роботу перший у світі автомат з продажу автомобілів