Xiaomi MS11 – перший автомобіль китайської компанії – вперше показали на рендерах. Малюнки зроблені на основі зображень прототипу і деталей кузова, що витекли в Мережу.

Xiaomi на повну силу тестує свій перший автомобіль MS11 на дорогах загального користування в Китаї, але прототипи, як правило, добре ховають – щоб не розсекретити дизайн раніше часу. А проте, витіки трапляються – буквально днями до мережі потрапили фото переднього та заднього бамперів MS11.

Читайте також: Для старих Porsche Boxster, 911 та Cayenne розробили нову сучасну медіасистему

"Злив" навіть довелося коментувати офіційно - було підтверджено, що компоненти дійсно відносяться до авто Xiaomi, але це, мовляв, не фінальний варіант. Однак, зібравши дані всіх фактів воєдино, в Китаї вперше відтворили вигляд першого автомобіля Xiaomi.

Зазначається, що він не фінальний, але дуже близький до того, що зараз тестується компанією. На зображеннях представлений купеподібний седан, що своїм виглядом нагадує Porsche Panamera, а фарами - електричний Porsche Taycan. Приплив на даху в області лобового скла – очевидна ознака лідара, особливість світлотехніки ззаду – з'єднані між собою ліхтарі.

Офіційна прем'єра Xiaomi MS11 очікується цього року. Технічні характеристики поки що не розкриваються. Відомо лише, що авто запропонують із передовими твердотілими тяговими акумуляторами BYD та CATL. Можна не сумніватися, що авто буде потужним (інакше навіщо йому екстер'єр як у спорткара?), але водночас доступним: очікувана ціна – близько 30-35 тис. доларів.