Як компенсуватимуть збитки за знищені внаслідок бойових дій авто: законопроект

Українські депутати знайшли оригінальне рішення, де взяти кошти на компенсацію за знищені внаслідок бойових дій авто українських громадян.
Як компенсуватимуть знищені внаслідок бойових дій авто: законопроект - Auto24

Знищені внаслідок бойових дій авто

logo15 лютого, 17:10
logo0
logo0 хв

Проект закону №11001, який регламентує виплату компенсації власнику транспортного засобу, що був пошкоджений або знищений внаслідок бойових дій, зареєстрований на сайті Верховної Ради.

Читайте також: Знищені війною автомобілі Мощуна: фото

Депутати пропонують виплачувати компенсації коштом «держави агресора» та «відповідних фондів на відновлення України». Дослівно формулювання відповідної статті законопроекту сформульовано наступним чином:

Установити, що виплата компенсації власнику транспортного засобу, який пошкоджено або знищено внаслідок збройної агресії проти України, здійснюється за рахунок коштів держави агресора, а також коштів, отриманих з/від відповідних фондів на відновлення України, у тому числі міжнародних, міжнародної технічної та/або поворотної чи безповоротної фінансової допомоги, інших джерел, передбачених законодавством. Порядок визначення і виплати компенсації за пошкоджений або знищений транспортний засіб внаслідок збройної агресії проти України, встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Також цікаво: Що робити зі знищеним війною авто: у сервісному центрі МВС дали пораду