Знищені війною автомобілі Мощуна: фото

Село Мощун, яке знаходиться за кілька кілометрів від столиці, сильно постраждало від бойових дій. Окрім зруйнованих будинків, тут є величезна кількість знищених автомобілів.
Знищені війною автомобілі Мощуна: фото

ФОТО: Авто24|

Знищені автомобілі в селі Мощун на Київщині

logo11 травня 2022, 15:23
logo0
logo0 хв

Гостомель був першим місцем на Київщині, де висадився ворожий десант. 24 лютого мешканці Мощуна на власні очі бачили перші ворожі вертольоти, які летіли у напрямку Гостомеля. Як тільки ворожий десант висадився у гостомельському аеропорту, почався запеклий бій за летовище. Усі ці снаряди пролітали прямо над Мощуном.

Читайте також: Після "АсвАбадітелєй": в Україні продають знищені війною автомобілі

Коли ворог отримав сухопутне підкріплення, українські війська підірвали міст через річку Ірпінь на варшавському шосе, аби ворог не зміг пройти. Але невеликий місточок, яким майже ніхто не користувався, – між Гостомелем та Мощуном – підірвати не вдалось. Він вистояв. Через нього ворог переходив річку Ірпінь і намагався звести понтонні переправи для важкої техніки (аби звести понтон, потрібно контролювати обидва береги річки).

Загалом Мощун захоплювали та звільняли чотири рази. Тут велись дуже жорстокі бої. У результаті село зруйновано майже повністю.

Окрім домівок, постраждала і величезна кількість автомобілів, які власники не встигли вивести. Також багато автомобілів викрали.