Як просувається будівництво Подільсько-Воскресенського мосту: відео

Роботи по будівництву Подільско-Воскресенського мосту почались у 1993 році і тривають до сих пір. Проте є надія, що зовсім скоро автомобільний рух по цьому мосту буде відкрито.
Як просувається будівництво Подільсько-Воскресенського мосту: відео - 10 серпня 2021 - Auto24
logo10 серпня 2021, 20:30
logo0
logo0 хв

На Подолі вже заасфальтовано в нижніх шарах заїзд з вул. Набережно-Хрещатицькій і Верхнього Валу. Сталевий проліт подільського заїзду заасфальтовано до сполучення з естакадою на Рибальському півострові. Встановлено велика протяжність відбійників і шумозахисних екранів, робота триває.

Читайте також: Чому Подільсько-Воскресенський міст не перепадуть "Укравтодору": відповідь КМДА

Триває демонтаж тимчасових опор під арочним прольотом через Дніпро. На прольоті йдуть фарбувальні роботи, встановлюються короба для інженерних мереж. Розпочато роботи по установці деформаційних швів на сполученнях сталевого прольоту і перехідних опор на Трухановому і Рибальському. На Трухановому готується майданчик для прийому металоконструкцій на продовження естакад.

На Русанівських садах продовжується буріння стін в грунті під тунелі метрополітену і насипанні насипу автопроїзда від опори 26 до вул.Велика Садовій. Забетоновані обидві нижні перехідні плити і одна верхня на виходах з порталів метро. Уздовж швидкісного трамвая на Бальзака розібрана технічна дорога між шляхопроводом і кільцем.