Як виглядає "весілля" під час виробництва автомобіля: відео

На жаргоні автовиробників "весілля", або "шлюб" (marriage) — це момент, коли кузов і шасі майбутньої машини з’єднуються разом. Як це відбувається показали під час виробництва на заводі Skoda Auto.
Шлюб або весілля на виробництві автомобіля: відео - Auto24

ФОТО: Skoda Auto|

Шлюб на заводі Skoda

logo28 травня, 15:00
logo0
logo0 хв

Навряд чи на автомобільному заводі часто відбувається справжнє весілля. Пляшку шампанського можуть розпити хіба що у визначні моменти – на початку роботи підприємства чи після випуску ювілейного авто.

Також цікаво Tesla може відмовитись від революційної технології виробництва автомобілів

Але насправді це звичайне явище на виробничій лінії. На відео показано, як в даному випадку відбувається “шлюб” Škoda Kodiaq. Називається він так тому, що двигун, коробка передач, карданні вали та осі, паливний бак та різні інші елементи встановлюються на автомобіль не окремо, а всі разом. Весь монтажний комплект надходить під кузов на спеціальному візку і потім підіймається вгору. Потім два блоки з’єднуються працівниками за допомогою маніпуляторів.

На відміну від багатьох інших операцій на сучасному автозаводі, “весілля” відбувається за участі людей, а не роботів. Причому цей процес існує як для моделей з ДВЗ, так і для електромобілів. Для “шлюбу” використовуються спеціальні механізми та ліфти, адже це дуже відповідальний момент.

Дивіться відео шлюбу автомобіля Škoda Kodiaq: