30-річна Honda Accord з пробігом 200 000 кілометрів виглядає як нова

Цьому седану три десятиліття, але він виглядає так, наче щойно виїхав з конвеєра.
30-річна Honda Accord з пробігом 200 000 кілометрів виглядає як нова
logo17 квітня 2023, 15:15
logo0
logo0 хв

Автомобілі Honda 90-х років були відомі своєю надійністю, і цей Accord – цьому підтвердження. Ютубер Tyson Hugie показав Accord SE 1993 року, який належить чоловіку на ім’я Hy.

Читайте також: Оголошено ціни на новий Honda Accord 2023 року

Що робить цей Accord SE особливим, так це те, що він виглядає досить незайманим, попри свій вік. Відзначимо, що автомобіль вже має на одометрі 132 000 миль. Враховуючи час і відстань, яку пройшов цей автомобіль, виглядає він так, наче він просто викотився з автосалону. Капсула часу.

Ми не впевнені, чи проходив цей седан через реставрацію, але ми впевнені, що він отримав деякі процедури дітейлінгу зовнішніх та внутрішніх деталей. Навіть моторний відсік чистий і бездоганний, що дуже вражає.

Стандартні функції Accord SE включали кондиціонер, електропідсилювач гальм і керма, електропривод склопідйомників/дверних замків, дзеркала/люк у колір кузова, шкіряні сидіння, круїз-контроль, цифровий годинник, поворотне колесо, стереосистему Bose AM-FM з касетою, опущені спинки задніх сидінь, дистанційне розблокування багажника/бензобаку та підігрів заднього скла.