Які проблеми виникають з Tesla Model Y за 80 000 кілометрів пробігу: відеозвіт від власника

Tesla Model Y - найпопулярніший електромобіль у США. Один з власників на своєму YouTube-каналі ділиться досвідом володіння.
Які проблеми виникають з Tesla Model Y за 80 000 кілометрів пробігу: відеозвіт від власника
logo23 січня 2023, 18:31
logo0
logo0 хв

Інфлюенсер YouTube і власник Tesla Model Y Джібс розповідає нам про свій загальний досвід володіння після 50 000 миль.

Читайте також: В Китаї розлючені клієнти розгромили автосалон Tesla

У відео детально розповідається про технічне обслуговування та зношування моделі Y 2020 року. Він також надає інформацію про деякі запасні частини, які він поставив на електричний кросовер.

Tesla Model Y зараз є найбільш продаваним електромобілем у Штатах, обігнавши свого брата-седана, Tesla Model 3. Генеральний директор Tesla Ілон Маск передбачив, що Model Y стане найбільш продаваним автомобілем бренду, і здається, він мав рацію.

Спочатку це мав бути абсолютно новий автомобіль Tesla на новій платформі з новими конструктивними особливостями, однак під час презентації стало зрозуміло, що це просто модернізована Model 3.

Тим не менш, Model Y не тільки є лідером продажів у США, але й б’є рекорди в Європі, де конкурує з високоякісними німецькими розкішними автомобілями на їхній території. Насправді завдяки продажам Tesla Model Y у США, Європі та інших частинах світу, вона стала одним із найбільш продаваних автомобілів у всьому світі.