Які слова пишуть українці на індивідуальних автономерах

Керівник Головного сервісного центру поділився зразками написів, які замовляють українці на свої автомобілі.
Які слова пишуть українці на індивідуальних автономерах

Приклади номерів, які замовили собі українці

logo8 серпня 2018, 12:43
logo0
logo0 хв

Владислав Криклій, керівник Головного сервісного центру МВС України на своїй сторінці у Фейсбук поділився кількома прикладами індивідуальних номерних знаків, які замовляють українці. Зокрема, він показав знаки "ХТО ТАМ", "НОМЕР", "НЛО", "ВСМЫСЛЕ" "HARDCORE", "ZAVARKA".

"Креативність наших водіїв безмежна, - пише Владислав Криклій. - Наприклад, власник авто з індивідуальним номерним знаком "хто там", так і відповів коли до нього постукали у вікно. Для завершеності образу не вистачало листоноші Печкіна.

Читайте також: номери автомобілів в Україні по областях: хто звідки

Це реальні приклади номерних знаків, які у нас замовили за останній час:) Можливо ви їх навіть вже зустрічали. І звісно це далеко не повний перелік.

Долучитися до них можете і ви. Якщо хочете і собі щось оригінальне - замовляйте індивідуальний номерний знак, – пише Криклій".

Вартість трьох буквенних чи числових символів на індивідуальному номері – 300 грн, кожен наступний – 90 грн, графічний символ – 500 грн. Індивідуальний номер – це дублікат, у водія залишається звичайний номерний знак, з яким можна їздити за кордон.

Нагадаємо, які раніше були номери в Україні.