Якою буде "топова" Tesla Model 3: перші офіційні дані

З'явилися нові подробиці про топову Tesla Model 3. Стало відомо, скільки електрокар зможе проїжджати без підзарядки.
Топова Tesla Model 3: 2,9 секунди до сотні - Auto24

Топова Tesla Model 3

logo10 квітня, 12:00
logo0
logo0 хв

Торік Tesla представила оновлення своєї «стартової» моделі. На підході найпотужніша її версія, якою судилося стати найбільш екстремальною Model 3 в історії. Очікується, що замість звичного Performance її назвуть Ludicrous – таку назву Tesla використовує для максимальної продуктивності. Дата прем'єри поки що невідома, але завдяки документам багато характеристик уже розкрито.

Читайте також: Mazda готує конкурента Tesla Model 3

З'ясувалося, що Model 3 Ludicrous в Європі отримає акумулятор на елементах LG ємністю 79 кіловат-годин. З такою батареєю електрокар зможе проїжджати до 528 кілометрів за циклом WLPT. Північноамериканській моделі дістанеться батарея від Panasonic на 82 кіловат-години, а запас ходу складе 482 кілометри за циклом EPA, прийнятим у США.

Для Європи потужну Model 3 випускатимуть на китайській фабриці Giga Shanghai, а для домашнього ринку – у Фрімонті. Друга буде приблизно на 20 кілограмів важчою за першу, хоча маса електрокара поки не розкрита.

Максимальна віддача установки такої Model 3 сягатиме 620 кінських сил, а з місця до сотні зможе розганятись за 2,9 секунди. Це на 0,2 секунди менше, ніж вимагалося на цю вправу у дореформеної Model 3 Performance. Максимальна швидкість – приблизно 260 кілометрів на годину.

Отримає вона й зовнішні відмінності від звичайної версії. Як показали нещодавні знімки без камуфляжу, це трохи інший бампер з «кликами» з боків, чорний спойлер на кришці багажника та шильдики.