Японці нарощують темпи постачання техніки для цивільного сектора: що везуть

На початку тижня ми вже розповідали про транспортний донат уряду Японії та японського Агентства з міжнародного співробітництва JІCA для енергетиків Миколаєва. І ось нова поставка, цього разу для автопарку УкрНДІПВТ ім. Л. Погорілого.
Японці взялися за постачання техніки для мирних цілей - Auto24

ФОТО: УкрНДІ|

Магістральний тягач Volvo FH 500 4x2 з тракторами John Deere 6155M на причепі

logo28 червня, 19:30
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Якщо для "Миколаївоблтеплоенерго" перепали індійські трактори Solis й турецькі причепи Opalaz, то для науково-дослідного інституту прийшли британські трактори John Deere. Техніку вченим передано в рамках грантової допомоги.

Найближчим траншем від японських колег науково-дослідний інститут очікує унікальний стенд для випробування двигунів та вимірювальні засоби.

Читайте також Аміак замість солярки: John Deere представив новий трактор

Все це обладнання розширить матеріально-технічний арсенал інституту та дасть змогу більш якісно та швидко досліджувати техніку й розробляти нові технології.

John Deere моделі 6М видає 120 кВт/ 163 к.с. при максимальному крутному моменті 2100 об/хв. Фото: УкрНДІ

В рамках цього проєкту і тракторного траншу спеціалісти інституту відразу ж пройшли тренінг. Під час навчання профільні менеджери постачальника допомогли працівникам НДІ набути максимальних знань з налаштування, дефектування та введення тракторів John Deere в експлуатацію.

В інституті такому подарунку раді, оскільки допомога у вигляді тракторів John Deere 6155M буде сприяти підвищенню ефективності проведення випробувань сільськогосподарської техніки й науково-дослідних робіт.