З 1 червня змінилась процедура складання іспитів для водіїв

У роботу сервісних центрів МВС було внесено чимало змін. Усі вони спрямовані на те, щоб краще контролювати процес здачі теоретичного та практичного іспитів.
З 1 червня змінилась процедура складання іспитів для водіїв
logo1 червня 2023, 18:50
logo0
logo0 хв

Заступник Міністра внутрішніх справ України Богдан Драп'ятий поділився, що МВС продовжує прагнути цифровізації та мінімізації бюрократичних процедур. У роботу сервісних центрів МВС внесли шість ключових змін.

Читайте також: В МВС закуплять нові автомобілі та мотоцикли для складня іспитів на "права"

Уже з 1 червня скорочується кількість сервісних центрів МВС, де можна скласти іспити на права водія. Для цього тепер доступні лише 55 установ.

У всіх класах, де проводять іспити, з'явилися камери із записом звуку, повним охопленням та ідентифікацією обличчя за допомогою технології FACE ID. Камери також є в автомобілях, вони автоматично надсилають відео на сервер.

Кандидати у водії тепер можуть оскаржити кінцеву оцінку іспиту протягом 30 днів. Стільки ж на сервері зберігатиметься відеозапис.

Моніторинг відео здійснюватиметься на трьох рівнях:

  • територіальному;
  • регіональному;
  • загальнодержавному.

Усі нововведення починають діяти вже з 1 червня в тестовому режимі у Львівській, Одеській, Вінницькій і Київській областях. Пізніше зміни торкнуться інших сервісних центрів МВС по всій Україні.