Z означає “Запорток”: кастом купе на базі "Запорожця" виставили на продаж за $11000

Вочевидь, автор цього проекту витратив на нього купу часу, сил та грошей, але результат його потуг виглядає, як плід нелюдських гаражних експериментів над "Запорожцем".
Z означає “Запорток”: кастом купе на базі "Запорожця" виставили на продаж за $11000

ФОТО: Avito|

"Зе Запорожець"

logo16 вересня 2019, 13:40
logo0
logo0 хв

Ідея надати “Запорожцю” вигляду класичного купе – не нова і була реалізована не раз. Зробити це добре виходить не у всіх, а тому в продажі часом з’являються творіння, подібні до цього ЗАЗ-968.

Також цікаво: Бережіть ваші очі – ці приклади "колгоспного" тюнінгу являтимуться вам у нічних кошмарах

Елегантні обводи італійських купе 1950-60-х, елементи спорткарів 1980-х, стайлінг кузову “від маляра з сусіднього села” і внутрішнє оздоблення деревиною та листами з пробкового дерева – на радість дятлу Вуді. Сам автор цього шедевру описує його так:

“Для любителів ретро-авто, двомісний ретро-спорт. На базі ЗАЗ-968. Двигун від ЗАЗ-968, зменшена камера згоряння, АІ-92, карбюратор ВАЗ, видалений балансирний вал, потужність не менше 50 к.с. Центральне розташування двигуна. КПП – від ЛуАЗ, додана 5-а передача. Колісна база розширена на 110 мм”.

Фото: “Зе Запорожець” / Avito

Донор для подібних експериментів сьогодні є настільки доступним, що знущатись над Zалізом може кожен божевільний Франкенштейн зі зварювальним апаратом. З певних ракурсів цей “Zапорожець”, можливо, виглядає непогано, однак в цілому видає повний несмак свого творця.

Також цікаво: Ця "Таврія" простояла в гаражі майже три десятиліття у заводській плівці (фото)