![За добу майже 400 автовласників отримали штраф за рух смугою громадського транспорту](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202102/2792045d64102-f6e8-412a-b58c-e35e579615ab.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
У Києві камера автоматичної фіксації порушень ПДР за добу зафіксувала майже 400 порушників, які їхали смугою громадського транспорту. Про це сказано на офіційній сторінці поліції у соцмережі.
Читайте також: Як новий закон розширює повноваження поліції
Зазначається, що у Києві наразі лише одна камера фіксує виїзд на смугу громадського транспорту. Вона розташована на бульварі Дружби народів, 36.
"Відучора камера автоматичної фіксації, яка розташована на бульварі Дружби народів, 36, у Києві, окрім фіксації порушень швидкості, почала фіксувати ще й порушення проїзду смугою громадського транспорту. Результати роботи нового функціоналу камери - 385 порушників, що рухалися смугою для громадського транспорту", - йдеться у повідомленні.