За місяць до офіційної прем'єри Skoda Octavia 2020 чеський бренд показав новинку на малюнках

Схоже, у Volkswagen та Skoda ідентична рекламна стратегія – слідом за аналогічним анонсом Golf 8, чеська марка почала розкривати карти про свій бестселлер.
За місяць до офіційної прем'єри Skoda Octavia 2020 чеський бренд показав новинку на малюнках

ФОТО: Skoda|

Офіційний ескіз Skoda Octavia 2020

logo17 жовтня 2019, 15:41
logo0
logo0 хв

Тим, кому двох картинок замало, аби роздивитись нове покоління Skoda Octavia, доведеться дочекатись 11 листопада.

Також цікаво: Land Rover Defender 2020 вже можна купити в Україні: оголошено комплектації та ціни

Автомобільні папараці вже давно розкрили вигляд наступного покоління Octavia, однак саме офіційні скетчі від Skoda дозволяють точно уявити, як виглядатиме автомобіль, що прийде на зміну нинішній “Октавії”.

Фото: шпигунські знімки Skoda Octavia 2020 / Garaz.cz, Motor1

Хоча на дизайнерських ескізах автомобіль має дещо прикрашений вигляд (відсутність дверних ручок, великі колеса, вільні пропорції кузову), він відкриває деталі, які раніше від нас ховали. А саме: передню та задню оптику і обвіс. Не важко співставити нові подробиці з тим, що потрапляло в об’єктиви шпигунів раніше.

Фото: ескізи Skoda Octavia IV / Skoda

Втім, “цілий” автомобіль покажуть вже менш, ніж за місяць – 11 листопада, на спеціальному заході в Празі. Очікується, що четверте покоління Octavia презентують одразу в формі ліфтбека і універсала. Наступного року модельну лінійку поповнять ще двома версіями: позашляховою Octavia Scout та спортивною Octavia RS. Їх теж вже бачили на тестових полігонах.

Також цікаво: Toyota представила далекоглядний концепт LQ