Заправки не штрафуватимуть за неналежну якість пального до закінчення війни

Держекоінспекція припинила перевірки заправок до кінця воєнного стану. У мирний час заправки штрафували на більш як на мільйон гривень кожного кварталу.
Заправки не штрафуватимуть за неналежну якість пального до закінчення війни - 11 травня 2022 - Auto24
logo11 травня 2022, 10:04
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Керуючись урядовою постановою про воєнний стан, Державна екологічна інспекція з 13 березня 2022 припинила державний нагляд, зокрема відбір зразків пального на українських АЗС. Про це повідомили в Держекоінспекції.

Читайте також: Постачання пального через Польщу: досягнуто перших домовленостей

Там зазначили, що заходи державного ринкового нагляду з 24 лютого не проводилися лише на тих територііях, де відбувались активні воєнні дії, а з 13 березня їх в Україні загалом припинено на період воєнного стану.

“Відбір зразків нехарчової продукції не проводився й здійснюватиметься після припинення воєнного стану в Україні”, – пояснили в ДЕІ.

Разом із тим в інспекції відзвітували, що упродовж січня-березня 2022 року здійснено 113 заходів державного ринкового нагляду, за результатами яких прийнято 148 рішень про вжиття обмежувальних (коригувальних) заходів з усунення формальної невідповідності, й застосовано штрафних санкцій на загальну суму – 1 241 000 грн.