З’явились шпигунські фото нового компактного кросовера від Nissan

Nissan працював над наступним поколінням Kicks, і ми маємо нові шпигунські фотографії з маленьким кросовером.
Шпигунські фото нового компактного кросовера від Nissan - Auto24
logo29 серпня 2023, 21:30
logo0
logo0 хв

Це повністю закамуфльований пробний автомобіль, але ми не можемо пропустити більш зрілу загальну мову дизайну. Крім того, передня панель, здається, має нову решітку радіатора з горизонтальними планками між фарами на відміну від U-подібної решітки поточної моделі. Важко сказати, яка точна форма блоків освітлення спереду, але наразі здається, що кластери будуть тоншими та, можливо, матимуть абсолютно новий світловий підпис.

Читайте також: Nissan показав новий Skyline Nismo потужністю 420 кінських сил

Важливо зазначити, що фотографи-шпигуни не були точно впевнені в ідентичності цього автомобіля. На просторах інтернету припускають, що це може бути новий Juke для Європи, але поточне покоління кросовера вийшло відносно недавно, і для капітального оновлення ще занадто рано. Крім того, Juke має ручки задніх дверей, які приховані в стійці, на відміну від більш звичайних ручок, які можна побачити на цьому тестовому автомобілі.

Kicks був вперше представлений як концепт у 2014 році, а приблизно через два роки він був запущений у Бразилії як серійна модель. Кросовер потрапив на північноамериканську землю в 2017 році під час автосалону в Лос-Анджелесі. Він виступає як заміна Juke у Сполучених Штатах і на сьогоднішній день є базовою моделлю компанії з високими продажами на ринку США.