З'явились шпигунські фото салону BMW 7-ї серії

Прем'єра моделі відбудеться в наступному році, але прототип покажуть вже в цьому.
З'явились шпигунські фото салону BMW 7-ї серії
logo17 червня 2021, 17:50
logo0
logo0 хв

BMW давно працює над наступною 7-ї серією, і ми не раз бачили шпигунські знімки. У Мережі мелькали навіть фотографії салону, але тоді мова йшла або про тестовий мул або кожен сантиметр був укритий щільним камуфляжем. Тепер же ми маємо можливість оцінити серійні деталі інтер'єру.

Читайте також: BMW проводить випробування водневих авто, створених спільно з Toyota

Перше, що кидається в очі - два величезних тачскрін. Вони розташовані пліч-о-пліч і сильно нагадують екрани в iX та i4 Gran Coupe. У цих двох повністю електричних автомобілях приладова панель розтягнулася на 12,3 дюйма, а сенсор інформаційно-розважального комплексу - на 14,9. Останній працює на платформі iDrive 8. Візуально обидва екрани зігнуті і злегка повернені в сторону водія.

Кермо теж досить цікаве: його нижня спиця зроблена під метал, а з боків, скоріш за все, розташовуються сенсорні кнопки управління. У нижній області центральної консолі розміщений контролер iDrive, однак, сама панель виглядає не зовсім серійною.

Концепт 7-ї серії баварці покажуть в рамках міжнародного німецького автосалону у вересні поточного року, а серійна версія дебютує у 2022 році. Вже відомо, що вона буде пропонуватися з бензиновим і дизельним ДВС, з гібридною установкою і повністю електричною системою.