Злодії за одну ніч поцупили 124 колеса з машин на парковці дилерського центру Chevrolet

Поліція підозрює, що до крадіжки причетна добре організована злочинна група, якій допомагав хтось зсередини потерпілої фірми.
Злодії за одну ніч поцупили 124 колеса з машин на парковці дилерського центру Chevrolet
logo3 травня 2019, 12:42
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

У місті Сліделл в американському штаті Луїзіана злодії “роззули” десятки автомобілів на парковці дилерського центру Chevrolet, забравши з собою 124 колеса з шинами.

Також цікаво: Поліція Абу-Дабі отримала у свій автопарк Lykan HyperSport вартістю 3,4 мільйони доларів

За повідомленнями місцевих ЗМІ, поліція оцінила вартість викраденого майна приблизно в $120 тисяч. Фотографії розказують історію краще: цілі ряди машин стоять на дерев'яних колодках замість коліс і шин. Повідомляється, що викрадачі обирали лише великі колісні диски – 20-дюймові та більші, бо вони коштують дорожче.

Фото: парковка автосалону Matt Bowers Chevrolet з машинами без коліс / Autoblog

Можна було б припустити, що у цій брудній справі була задіяна ціла шайка злочинців, однак відео з камери спостереження, яке опинилось у розпорядженні копів, доводить, що це діло рук лише двох спритників. З такою вправністю їм би працювати у команді механіків Формула 1, де можна цілком легально і за непогані гроші знімати з машин колеса.

Третій спільник “нічних автомеханіків” нагодився пізніше за кермом вантажівки, яку він загнав просто на стоянку дилера. Для завантаження здобичі злодіям знадобилось 40 хвилин, після чого вантажівка розчинилась у темряві.

Поліція стверджує, що злодії успішно розгромили замки, знешкодили сигналізацію, частково відеоспостереження, та що найцікавіше – навіть маніпулювали вуличним освітленням, аби перехожі з вулиці не могли помітити їх за брудною роботою. Це наводить копів на думки, що грабіжники, по-перше, не аматори у своїй справі, а по-друге, що у них міг бути спільник, який працював у пограбованому дилерському центрі.

Дилерський центр Matt Bowers Chevrolet пообіцяв винагороду у $25 тисяч тому, хто надасть інформацію, яка допоможе затримати злочинців.

Також цікаво: Охоронна система Tesla Sentry Mode допомогла заарештувати зловмисницю: відео