![Знайомимось з майбутньою Mazda3](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201803/2735d0d6cfe2-06f3-48cb-9153-bb10b4917626.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
ФОТО: auto.cz|
Концепт Mazda Kai - прообраз Mazda3
Разом з ефектним концептом Vision Coupe японці привезли до Женеви ще один прототип, котрий має більший зв’язок з реальністю – Mazda Kai.
У перекладі з японської “Кай” означає “Піонер”, тобто першопроходець. Можливо хетчбек Mazda3 буде першою моделлю, що отримає стилістичні ознаки нового дизайну марки. Як і Vision Coupe, концептуальний хетчбек має вкрай лаконічні форми, стрімкий силует і в цілому зовнішність, що справляє враження. Є у ньому “вау-ефект”. Японці кажуть, що перед нами новий виток еволюції дизайну KODO.
Нам подобаються такі стилістичні рішення як заглиблені у кузов фари, приховані дверні ручки та двоповерхова панель у салоні. Звичайно ж, відеокамери, що слугують у якості дзеркал заднього виду – лише для концепта, а у серійного хетчбека будуть традиційні люстерка.
Примітно, що концепт оснащено двигуном Skyactiv-X. Вже наступного року має прибути наступник компактного хетчбека і в нього буде такий двигун. Будемо сподіватись, що і зовнішність Kai.
Фото: Auto.cz
Також цікаво: Провісник електричних змін Audi e-tron