13-річний хлопець купив матері машину на самостійно зароблені гроші

І навіть віддав продавцю свою ігрову консоль Xbox!
13-річний хлопець купив матері машину на самостійно зароблені гроші

ФОТО: Encuentra24|

Chevrolet Metro

logo3 квітня 2019, 10:10
logo0
logo0 хв

Не всі підлітки докучають своїм батькам безглуздими витівками. Наприклад, тринадцятирічний хлопчина з міста Рено у штаті Невада на власні заощадження купив своїй матері машину.

Також цікаво: Практичне навчання водінню в Києві: ТОП-10 локацій на карті міста

Вільям Престон живе зі своєю мамою-одиначкою, братом та сестрою. Після розлучення з чоловіком, мати, а з нею і вся родина, залишилась без машини. Та старший син, хоча йому усього 13 років, виявився справжнім чоловіком і подбав про сім’ю.

У вільний від навчання час Вільям заробляв прибиранням дворів та підстриганням газонів своїх сусідів. Побачивши відео на YouTube, у яких діти (значно старші за нього) дивують своїх батьків новими машинами, він вирішив витратити свої заощадження на таку справу.Якось він знайшов у інтернеті оголошення про продаж білого Chevrolet Metro з дуже низькою ціною. Вільям подзвонив за вказаним номером і жінка підтвердила, що продає машину саме за таку суму. Однак Вільяму усе одно не вистачало його баксів на покупку. Тоді хлопець зробив те, чого від підлітка чекають найменше – запропонував на додачу до грошей свою ігрову консоль Xbox!

“Машина коштувала дуже дешево, але мені не вистачало грошей, тож я запропонував обмін на мій Xbox. Спочатку вона сказала “ні”, а потім, подумавши, погодилась”, – розповів Вільям NBC-2.