800 доларів, три дні роботи і автомобіль-катер готовий: відео

Це дивне творіння не плаває, але привертає увагу на дорозі не гірше за яхту.
800 доларів, три дні роботи і автомобіль-катер готовий: відео
logo16 листопада 2020, 18:42
logo0
logo0 хв

Тім Лоренц з міста Спокейн у штаті Вашингтон перетворив кабріолет Chrysler LeBaron на сухопутний човен, який назвав Ла Бота. І зробив це з мізерним бюджетом.

Також цікаво: Відео: шалений "Ланос" розігнали до 300 км/год

Автор незвичайного проекту пояснює, що завжди хотів мати кабріолет та моторний човен, а одного разу подумав про те, що чудово було б об’єднати ці дві речі в одну.

“Дружина не дозволила б мені витратити на цю забаганку багато грошей, тому бюджет у мене був обмежений”, розповідає Тім Лоренц. Він знайшов старий Chrysler LeBaron за 700 доларів, а також корпус катера за 100 доларів, а потім у своєму гаражі з’єднав їх воєдино.

Борти катера буквально одягнені на кузов автомобіля, а його дно відрізане. Спереду і ззаду були проведені роботи зі сполучення ліній водного та дорожнього транспорту. Автомобіль став на 30 сантиметрів ширшим, через такий “костюм” і здатен пересуватись лише на невеликій швидкості, а доступ всередину можливий лише з перекиданням ніг через борт. Та жоден з недоліків не бентежить власника, який радіє з посмішок та оточуючих.