9-річна дівчинка взяла батьківську машину, щоб відвезти 4-річну сестричку до океану

Малеча виїхала зі штату Юта до пляжів Каліфорнії, але скоро дівчатка потрапили в аварію з вантажівкою, на щастя, залишившись живими й неушкодженими.
9-річна дівчинка взяла батьківську машину, щоб відвезти 4-річну сестричку до океану
logo4 червня 2021, 13:21
logo0
logo0 хв

Дві сестри з міста Уест-Джордан в американському штаті Юта віком 9 та 4 роки, прокинулись раніше батьків, вбрались, прихопили ключі та поїхали на сімейному автомобілі до океану.

Читайте також: Чоловік застав викрадачів конверторів на гарячому, але протидіяти їм не зміг: відео

Поліція штату Юта повідомила, що старша з дівчат, яка була за кермом, зуміла виїхати на автомагістраль, хоча обрала невірний напрямок і їхала в протилежний бік від Каліфорнії. В якийсь момент вони наткнулись на пікап, водій якого, не знаючи, що за кермом сидить дитина, припустив, що водій заснув за кермом чи почувався зле і вирішив їхати за машиною з дівчатками. Невдовзі він виявив, що дивна поведінка водія автомобіля не була пов’язана зі станом керманича, побачивши за кермом 9-річну дівчинку і маленьку сестру на сусідньому сидінні.

Дівчата намагались з’їхати з шосе, перетнувши смуги зустрічного руху в недозволеному місці. В результаті вони виїхали на смугу зустрічного руху, де відбулось лобове зіткнення з вантажівкою. На щастя, обидві дівчини були пристебнуті ременями безпеки, і ні вони, ні водій вантажівки не постраждали. Поліція заявила, що подушка безпеки водія розгорнулася, але подушка безпеки пасажира – ні. Очевидно вага маленької пасажирки була недостатньою для спрацювання ейрбега.