Alpine показав футуристичний спорткар з водневим двигуном

Концепт Alpine Alpenglow має багато прозорих компонентів, включаючи задній спойлер.
Alpine Alpenglow - спорткар з водневим двигуном: фото, опис - Auto24

Концепт Alpine Alpenglow

logo13 жовтня 2022, 12:30
logo0
logo0 хв

Футуристичний концепт-кар, який покаже спортивний підрозділ Renault наступного тижня на Паризькому автосалоні, має ефектний дизайн і легку конструкцію. В його кузовних елементах використовується перероблений вуглець, щоб зменшити вплив на навколишнє середовище.

Двигун внутрішнього згоряння працює на водні. Alpine вважає, що електромобілі на акумуляторах і паливних елементах можуть мирно співіснувати з транспортними засобами, що працюють на водневому паливі, причому це двигуни внутрішнього згоряння. Пальне зберігається у двох циліндричних резервуарах під тиском 700 бар, а на виході Alpenglow не виробляє «практично нічого, окрім пари та реву двигуна».

Також цікаво львівські науковці винайшли метод очищення двигуна воднем

Окрім інноваційної силової установки, концепт виділяється прозорим заднім активним спойлером. Педалі, пелюстки керма і секції капота також прозорі. Світловий підпис як спереду, так і ззаду буде застосований до наступних моделей Alpine, тоді як загальний дизайн показує риси майбутнього гоночного автомобіля LMDh, який вийде в сезон 2024 року.

Alpenglow їздить на цікавих колесах, створених як імітація сніжинок, і вони також напівпрозорі. Французька версія бетмобіля досить велика: вона має довжину понад п’ять метрів, ширину понад два метри, а висота — менше одного метра.