Американці зробили з електричного Hummer EV військову версію

У продуктовій лінійці General Motors GM Defense невдовзі з'явиться новий військовий електромобіль на базі GMC Hummer EV.
Hummer EV тепер буде військовою машиною - Auto24

ФОТО: insideevs.com|

Звісно, що брутальний вигляд мілітиризованого eMCV відрізняється від мирних рис Hummer EV

logo4 липня 2023, 14:14
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Нова концепція (eMCV), тобто Electric Military Concept Vehicle презентована під час виставки Marine Military Expo у Вашингтоні. Hummer EV став першим електромобілем наступного покоління, що використовує нову електричну платформу GM Ultium, розповідають у Breaking Defense.

Читайте також Hummer EV вже на прилавку

Знавці історії бренду дещо здивуються, адже оригінальний Hummer з бензиновим двигуном був переважно цивільною версією військового Humvee. І ось тепер у продуктовій лінійці все навпаки – з’являється мілітаризована версія цивільного Hummer.

У eMCV такі ж шасі й трансмісія, що й у Hummer EV, який живиться від потужної акумуляторної батареї ємністю 200 кВт*г.

Новачок eMCV на подіумі виставки Marine Military Expo у Вашингтоні. Фото: gmdefensellc

З іншою аеродинамікою та вагою у автомобіля буде мати трохи менший запас ходу, ніж 530 км у нинішнього Hummer EV – представник GM Defense повідомив у ході виставки, що у новачка цей показник становитиме близько 480 км. За необхідності вони укомплектують автомобіль дизельним двигуном, який буде розширювачем діапазону пробігу на одній заправці.

Нагадаємо, у GM Defense вже була програма EV для армії США, але вона мала акумулятор на 66 кВт*г попереднього покоління, що надто мало.

Акумуляторний еMCV на польовій фотосесії під час тестування та його батарея. Фото: gmdefensellc

Тепер компанія посилала характеристики електротягового Hummer в рамках програми транспортних засобів eISV та підтвердила, що вже передала армії США електромобіль для тестування.

А ось так виглядає цивільна версія Hummer EV, від якої починається мілітиризований родовід eMCV. Фото: motor1