Армійцям перепали важкі піротехнічні машини та броньовані позашляховики Toyota Land Cruiser

Нинішній тиждень для Державної спеціальної служби транспорту виявився доволі результативним: з різницею в один день спеціалізований підрозділ у структурі ЗСУ отримав дві різні за призначенням партії машин.
Держспецтрансслужба збагатилася на  піротехнічні машини та броньовані позашляховики Toyota Land Cruiser - Auto24

ФОТО: Validus Special Auto|

Важкі піротехнічні машини ПМ-В вітчизняний виробник виготовляє в рамках міжнародної програми "Комплексна підтримка національного сектору протимінної діяльності в Україні"

logo28 червня, 18:40
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

У першому випадку для потреб інженерно-саперних загонів Держспецтрансслужби надійшли дві піротехнічні машини важкого типу ПМ-В. Їх надбудови вітчизняний виробник Validus Special Auto виготовив та розмістив на шасі МАN з колісною формулою 6х6.

Ці повнопривідні автомобілі з односкатними шинами вже не вперше надходять до підрозділу. І не востаннє: потреба в таких машинах надалі тільки зростатиме, оскільки забруднених вибухонебезпечних земель на території України ще багато.

Читайте також Тест-драйв авто для розмінування Validus Iveco

Експерти прогнозують, що очищення полів, лісів та населених пунктів від небезпечних боєприпасів розтягнеться на роки.

Завдяки таким машинам Держспецтрансслужба розширила операційні можливості. Фото: Validus Special Auto

Піротехнічні автомобілі прийшли повністю укомплектовані всім необхідним обладнанням та устаткуванням для роботи саперів. Окрім цього, привабливості додає розміщений на кормовому звисі кран-маніпулятор Hiab X-HiDuo 158 з вильотом стріли на півтора десятка метрів та вантажністю на мінімальному розтягуванні стріли 4100 кг.

У другому транші армійці отримали від німецької компанії Trasco Bremen дев'ять нових позашляховиків Toyota Land Cruiser 300 GXR. Цю техніку, яка вже розподілена й направлена в загони Держспецтрансслужби, передала армійським транспортникам німецька компанія Trasco Bremen.

Читайте також Піротехніки МВС їздитимуть на Toyota Land Cruiser

На відміну від звичайних Toyota Land Cruiser версія 300 GXR має бронювання що помітно вирізняє цю модель серед споріднених машин бренду. Нагадаємо, компанії Trasco Bremen є одним із провідних світових постачальників броньованих автомобілів.

Броньовані автомобілі не просто подарунок, це – збереження життя захисників. Фото: Держспецтрансслужба

"Приємно, що допомога нашої компанії, за підтримки уряду Німеччини, буде корисною для України, сприятиме захисту територіальної цілісності України та наближатиме перемогу над окупантом", – зазначив генеральний директор Trasco Bremen Сергій Лізун.