Audi анонсувала три абсолютно нові моделі: купе, седан і кросовер

Тріо об'єднане спільною назвою "Сфера".
Audi анонсувала три абсолютно нові моделі: купе, седан і кросовер
logo7 липня 2021, 16:16
logo0
logo0 хв

Глава відділу дизайну Audi Марк Ліхтей та старший віце-президент Audi Хенрік Вендерс анонсували три нових концепти, пообіцявши розкрити їх наступного року. Боси Audi кажуть, що це машини, дизайн яких розроблений з чистого аркуша і що вони будуть втіленням нового погляду на мобільність.

Дивіться також: Nissan показав електричний кросовер з велетенськими колесами

Audi використовує термін “сфера” для опису кожного з цих концептів. У цих концептах будуть технології, які дозволять машинам впізнавати своїх власників, передбачати бажання та наміри водія, щоб налаштовуватись під нього.

Sky Sphere являє собою дводверне купе з видовженим сигароподібним силуетом. Audi заявляє, що це одночасно машина для водія і для автономного водіння.

Grand Sphere виглядає чотиридверною моделлю – ліфтбеком чи шутінг-брейком з низькою лінією даху. Ця модель, кажуть в Audi, пропонує “першокласний досвід для всіх органів чуттів”, що вказує на те, що це автомобіль, орієнтований на розкіш.

Urban Sphere описується, як “особистий простір в міському середовищі”. Силует машини вказує на клас кросоверів, хоча він також може належати до сегменту мінівенів.

Жодних подробиць про машини керівники Audi не надали, однак можна з упевненістю передбачити, що мова йде про електромобілі, оскільки фірма з Інгольштадту взяла курс на тотальну електрифікацію свого модельного ряду і впевнено рухається до цієї мети.