Новий концепт електромобіля Audi одночасно виконує функції позашляховика та вантажівки, маючи переваги обох класів.

Якщо ви не можете вибрати між позашляховиком або вантажівкою для вашої майбутньої поїздки, Audi має саме те рішення з новою концепцією Activesphere EV. Електромобіль одночасно виступає як розкішний позашляховик, кросовер або пікап, даючи вам найкраще з обох світів.

Читайте також: Audi показала деталі нового концептуального крос-купе

Для свого четвертого внеску Audi не залишає каменя на камені. Концепція activesphere поєднує в собі розкішний позашляховик, спортивний автомобіль і пікап з додатковими позашляховими можливостями. Натиснувши одну кнопку, задня частина Sportback може перетворитися на відкриту вантажну платформу для розміщення електровелосипедів, туристичного спорядження тощо.

Прозоре заднє скло зсувається майже врівень з дахом, оскільки нижній, вертикальний сегмент задньої частини складається горизонтально, відкриваючи достатній вантажний простір у кузові «вантажівки».

EV розроблено на основі архітектури Audi Premium Platform Electric (PPE), розробленої спільно з Porsche, із запасом ходу понад 600 км, технологією швидкої зарядки 800 В для кількох профілів автомобілів.

Концепт-кар був розроблений в Audi Design Studio в Малібу керівником студії Гаелем Бузіном і його командою. Бузин прокоментував унікальний дизайн, сказавши: «Активна сфера унікальна. Це новий тип кросовера, який вміло поєднує в собі елегантність Audi Sportback, практичність SUV і справжні позашляхові можливості».

Крім того, транспортний засіб містить можливості автономного водія, поєднуючи фізичні та віртуальні світи з цифровим вмістом, який відображається для користувача в режимі реального часу, таким як стан водіння та навігація.

Завдяки великим 22-дюймовим колесам і вражаючому кліренсу Activesphere створений для бездоріжжя. Однак з типовою плоскою кабіною Audi та динамічною аркою даху концепт нагадує спортивний автомобіль.