Audi Q4 e-tron Sportback представлений офіційно

Новинка надійде у продаж одночасно зі звичайним Q4 e-tron.
Audi Q4 e-tron Sportback представлений офіційно

ФОТО: Audi|

Audi Q4 e-tron Sportback 2021

logo8 липня 2020, 10:29
logo0
logo0 хв

Компанія Audi доповнила свою лінійку електрокарів e-tron купеподібною версією Q4 e-tron Sportback. Автомобіль дебютував у статусі концепту, а конвеєрну модель виведуть в світ наступного року.

Також цікаво: Kia K5 2021 виявилась усього на 100 доларів дорожчою за актуальну Optima

Судячи з рівня деталізації концепта, товарна версія Audi Q4 e-tron Sportback матиме мінімальні відмінності. На фото можна помітити відсутність на кузові кросовера дверних ручок. При цьому сама купе-форма також дуже близька до звичайного Q4 e-tron, а нові форми кузову позитивно позначились на аеродинаміці: коефіцієнт лобового опору зменшився на 0,01 – до 0,26.

Фото: Audi Q4 e-tron Sportback / Audi

Компоненти та характеристики новачка ідентичні Q4 e-tron. Обидва побудовані на платформі MEB, що також лежить в основі кросоверів Volkswagen ID 4 та Skoda Enyaq iV, у випадку Q4 e-tron Sportback колісна база склала 2,77 метра. Електричний кросовер забезпечений силовою установкою з 306-сильним мотором та акумулятором на 82 кіловат-години. Останній підтримує швидку 125-кіловатну зарядку та дозволяє покривати до 450 кілометрів на одному заряді. Максимальна швидкість – 180 км/год, перша сотня на спідометрі, через 6,3 секунди після старту.

Q4 e-tron Sportback приєднається до e-tron та e-tron Sportback, Q2 L e-tron, e-tron GT та Q4 e-tron. Виробник планує розпочати продажі версії Sportback одночасно з Q4 e-tron – наступного літа.

Дивіться також: Audi A9 e-tron буде чимось грандіозним, але не скоро