Audi RS Q8 Олександра Усика тюнінгували в українському ательє

В Україні тюнінгували кросовер Audi RS Q8, який належить Олександрові Усику. В авто чемпіона світу з боксу суттєво покращили інтер’єр.
Audi Олександра Усика тюнінговали в ательє - Auto24

Audi RS Q8 Олександра Усика

logo27 вересня 2023, 14:52
logo0
logo0 хв

Тюнінг Audi RS Q8 виконали в ательє ALANTON Performance. Його планували зробити ще торік, але харківська майстерня була зруйнована ворожою ракетою, тож довелося перенести роботи до Києва. Тюнери врахували усі побажання Олександра Усика та зробили інтер’єр індивідуальним.

Читайте також: Олександр Усик прицінився до найдорожчих автомобілів сучасності

Салон Audi обшито шкірою, алькантарою та карбоном з контрастними зеленими вставками та швами, а також додали інтегровану підсвітку.

У підголівниках передніх сидінь з’явились логотипи із літерами А і Ώ. Очевидно це відсилка до цитати з Біблії: «Я є альфа і омега, початок і кінець». Ззаду ж додали зображення кота (“позивний” Усика — Кіт).

Нагадаємо, що 600-сильний Audi RS Q8 Олександр Усик купив у 2021 році й майже одразу поставив його на 23-дюймові колеса. Зірковий боксер володів не одним автомобілем, серед яких були Lexus LX, Mercedes-Benz GLS, Volvo XC90. Найдовше Олександр Усик користувався Skoda Octavia A5 зі зображенням Мохаммеда Алі на борту.